HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?


Doğansoy Otomotiv 2003 yılında kurulmuş olup bugüne kadar “Öncelik Kalite ve Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle büyümesini sürdürmüştür.

Kuruldugu günden beri personeli, en geniş stok çeşitleri, uygun fiyat, zamanında teslim olanakları ve Türkiye genelinde yaygın pazarlama ağı ile sanayi sektöründe sınırsız hizmet vermekte kararlı, programına bağlı, sorumluluklarının farkında, her düzeydeki ileri teknoloji ve donanımıyla heyecan ve huzur verici, disiplinli bir çalışma ortamında, en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak, tüm varlıkları etkin kullanmak yoluyla müşteri güvenini ve saygısını kazanmak ve müşterilerinin koşulsuz mutluluğunu esas alan bir kuruluşuz.

Kalite hizmet ve dürüstlükten taviz vermeyen firmamız siz değerli müşterilerimizin her geçen gün artan desteği ile sektörde hak ettiği yeri kısa zamanda almıştır.

İLKELERİMİZ

Müşterilerimiz bizim varlık nedenimizdir. Onlara güç katar, rekabet avantajı sağlarız. Müşterilerimiz ile büyürüz.

Çalışanlarımız en önemli sermayemizdir. Entellektüel sermayemizi sürekli geliştirmeyi hedefleriz. Çalışanlarımızın memnuniyeti, müşteri memnuniyetinin güvencesi ve geleceğimizdir.

Değişim ve gelişim hayatın vazgeçilmezidir. Bizi sürekli zirvede tutacak olan ancak yaratıcı uygulama ve çözümlerdir. Sürdürülebilir bir başarı çevik bir organizasyon olmakla mümkündür.

Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla ilişkilerimizi açıklık, saygı ve güven temeli üzerine kurarız.
VİZYONUMUZ

Siz değerli müşterilerimize sorun çıkaran değil, çözüm üreten bir işletme olma prensibiyle yoğun bir gayret içerisinde çalışıyoruz. BMW, Mini Cooper ve Land Rover marka araçlarınız için aradığınız yedek parça ve aksesuar konusunda "tek adres" olabilme gayesindeyiz.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışımızı, güncel teknolojiyi takip eden iş anlayışımızla sürekli olarak devam ettirerek %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.